244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Potpourri tartó

977. Potpourri tartó

Meissen, 1880 körül, festett, aranyozott porcelán, virágos képmezőkkel, vadgesztenye tetődísszel, talpán kék kardos jelzet, apró sérüléssel

15,5*17 cm