1269. Képtartós medál
Bécs (?), 19. sz. közepe, címerpajzs alakú antik arany tok, elkopott mesterjeggyel, plasztikus ezüst rátét fészekrakó madár alakjával, apró türkizszínű porcelán kőutánzatok, 2 db gyöngyházból faragott gyönggyel és további apró gyöngyszemekkel díszítve, sérült, hiányos
Btto.: 11,2 g; h: 6,4 cm