244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > A leányrabló Triton

971. A leányrabló Triton

Itália, 19. sz., faragott csont, ho. felirat: "Triton rabol Nereusz leányaiból, restaurálta Bezdáni Ferenc könyvnyomtató 1952"

13,5*15,5 cm