1249. Medál
Osztrák-Magyar Monarchia, 1915, 4 dukátos utánveret érme, karmos, 14 k arany foglalat 2016 utáni fémjellel ellátva, 22 k arany veret Ferenc József portréjával, kis sérüléssel
16,7 g; d: 42 mm