244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Medál

1249. Medál

Osztrák-Magyar Monarchia, 1915, 4 dukátos utánveret érme, karmos, 14 k arany foglalat 2016 utáni fémjellel ellátva, 22 k arany veret Ferenc József portréjával, kis sérüléssel

16,7 g; d: 42 mm