1148. Asztali tükör
Bécs, 186(?), 13 latos antik ezüst, "FA" (?) kopott mesterjegy, domborított, vésett, poncolt neobarokk stílusú keret, alul vésett, kettős családi címerrel, fa kitámasztós, léptető fogas hátlappal
Ntto.: 582 g; 58,5*49,5 cm