244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Váza

1012. Váza

Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört talpgyűrűvel és nyakkal, talpán jelzett: "TJM" családi jel és masszába nyomott jelzés

m: 26 cm

2164-es formaszám, 48-as méretszám, restaurált