1012. Váza
Zsolnay gyár, Pécs, 1880 körül, festett, aranyozott porcelánfajansz, áttört talpgyűrűvel és nyakkal, talpán jelzett: "TJM" családi jel és masszába nyomott jelzés
m: 26 cm
2164-es formaszám, 48-as méretszám, restaurált