1271. Bross
19. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, festett zománc díszítés zenélő angyalkával, 12 db apró gyönggyel
10,6 g; h: 4,7 cm
3 db szintetikus rubinnal és 5 db piros üveg pótlással