936. "Femme-Libelulle" váza
francia, 1900 körül, Paul-Francois Berthoud (1870-1939), patinázott, aranyozott bronz, alján jelzett: Berthoud, Sarah Bernhardt portréjával, Louchet Paris öntőbélyegzővel, talp közepén javított
m: 42 cm
(korábban lámpatest volt)