244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Kitűző képtartós rekesszel

1260. Kitűző képtartós rekesszel

Pest, 19. sz. második fele, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "FS" mesterjegy, középen három búzavirág türkizpaszta szirmokkal, 3 db apró gyémánttal ékítve, üveglappal zárt üreges belső, kis sérüléssel, tű cinnel javítva

Btto.: 12,4 g; h: 4,4 cm