1260. Kitűző képtartós rekesszel
Pest, 19. sz. második fele, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "FS" mesterjegy, középen három búzavirág türkizpaszta szirmokkal, 3 db apró gyémánttal ékítve, üveglappal zárt üreges belső, kis sérüléssel, tű cinnel javítva
Btto.: 12,4 g; h: 4,4 cm