244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Füles váza

974. Füles váza

francia, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, két figurális képmezővel: "Donna di Cascano Casale di Sessa" és "Donna del Isola di Procida" feliratozással, talpnál restaurált

m: 31,2 cm

j.n., kis sérüléssel