974. Füles váza
francia, 19. sz., festett, aranyozott porcelán, két figurális képmezővel: "Donna di Cascano Casale di Sessa" és "Donna del Isola di Procida" feliratozással, talpnál restaurált
m: 31,2 cm
j.n., kis sérüléssel