244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gránátos tiszti szablya

1090. Gránátos tiszti szablya

osztrák, 18. sz. második fele, acél penge, bőr és sodort fémszál borítású fa markolat, bronz szerelékkel, sérült

h: 72,5 cm