244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Madonna a gyermek Jézussal

970. Madonna a gyermek Jézussal

osztrák, 19. sz. második fele, festett porcelán, jelzés nélkül, préselt, vörösréz keretben

17*14,7 cm