244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fedeles cukortartó és tányér

967. Fedeles cukortartó és tányér

osztrák, 19. sz. vége, bíborpácolt, csiszolt üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, fém szerelékkel, kis kopásokkal

cukortartó: 13*16*10 cm; tányér: 20*14,5 cm