244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Talpas kehely

955. Talpas kehely

osztrák, 19. sz. második fele, többrétegű, bíborpácolt üveg, csiszolt, köszörült díszítéssel, öszeállított tárgy, sérült peremmel

m: 30,5 cm