247. Online varia aukció > Aktok és lovak, 1923

24. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

Aktok és lovak, 1923

akvarell, tus, papír

210*300 mm

j.j.l.: Klie; b.l.: 1923