2. Patkó Károly (Budapest, 1895 - Budapest, 1941)
Felsőbányai táj lovasszekérrel, 1928
rézkarc, papír
230*175 mm
j.j.l.: Patkó Károly; b.l.: nyomaton Patkó 28