247. Online varia aukció > Felsőbányai táj lovasszekérrel, 1928

2. Patkó Károly (Budapest, 1895 - Budapest, 1941)

Felsőbányai táj lovasszekérrel, 1928

rézkarc, papír

230*175 mm

j.j.l.: Patkó Károly; b.l.: nyomaton Patkó 28