827. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)
Zöldkabátos lány, 1940 körül
olaj, vászon
60*50,5 cm
j.n. ho.: MNG letéti cédula, Kiállítva: Műgyűjtők Galériája Aukciós Ház 24. árverés, 1997. szeptember (kat. 30.), sérült