267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Városrészlet

5. Rosa, Anna Palm de (Stockholm, 1859 - Olaszország, 1924)

Városrészlet

akvarell, papír

300*600 mm

j.b.l.: Anna Palm de Rosa

sérült