267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Olasz lány portréja, 1841

18. Osztrák festő

Olasz lány portréja, 1841

akvarell, papír

230*170 mm

j.j.l.: olvashatatlan 841

Báv 77/144.