267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Vadász kutyájával

20. Dupressoir, Francois Joseph (Párizs, 1800 - 1859)

Vadász kutyájával

akvarell, gouache, papír

150*105 mm

j.j.l.: Dupressoir

aranyozott ökörszemes keretben