267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Hölgyportré

16. Osztrák festő, 19. sz. közepe

Hölgyportré

akvarell, papír

260*210 mm

j.n. Báv 87/234

sérült, korbeli keretben