14. Marastoni József (Velence, 1834 - Bécs, 1895)
Jankó János portréja, 1861
litográfia, papír
225*185 mm
j.b.l.: a nyomaton: rajz Marastoni Jós Pesten baráti emlékül Aug. 11. 1861
k.l.: nyomtatta Pollák testvérek Pesten 1861, foltos