267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Jankó János portréja, 1861

14. Marastoni József (Velence, 1834 - Bécs, 1895)

Jankó János portréja, 1861

litográfia, papír

225*185 mm

j.b.l.: a nyomaton: rajz Marastoni Jós Pesten baráti emlékül Aug. 11. 1861

k.l.: nyomtatta Pollák testvérek Pesten 1861, foltos