267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > "Anna", 1830

15. Grevedon, Louis Henri (Párizs, 1776 - Párizs, 1860)

"Anna", 1830

színezett litográfia, papír

350*260 mm

j.b.l.: H. Grevedon 1830