267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Pest-budai látképek, 6 db

2. Osztrák és magyar metszők, 19. sz.

Pest-budai látképek, 6 db

litográfia, papír

90*205 mm - 245*330 mm

színezett rézmetszet és színezett litográfia, papír, 1 db keret nélkül