267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Sziklák

7. Wachsmann, Friedrich Philipp (Litomerice, 1820 - Prága, 1897)

Sziklák

akvarell, papír

240*415 mm

j.j.l.: F. Wachsmann auf Bubak (?)

sérült