267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Férfi portré, 1840

17. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Férfi portré, 1840

akvarell, papír

255*215 mm

j.j.l.: Festé M. Barabás 840

BÁV 56/8.