267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Pest-budai látképek, 6 db

1. Osztrák és magyar metszők, 19. sz.

Pest-budai látképek, 6 db

litográfia, papír

110*175 mm - 210*350 mm