267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > A Várkert Bazár látképe

12. Kronstein Ágoston István (Óbuda, 1850 - Bécs, 1921)

A Várkert Bazár látképe

rézmetszet, papír

340*555 mm

j.b.l. a nyomaton: A. Kronstein

sérült