267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Tengerparti részlet, 1856

6. Olasz festő

Tengerparti részlet, 1856

akvarell, papír

240*360 mm

j.j.l.: Draguetto delle Castelle 19 febr. 856