267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > Női portré, 1844

13. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Női portré, 1844

litográfia, papír

235*215 mm

j.j.l.: Barabás 1844

Báv 111/320., foltos