267. Festmények és műtárgyak egy budapesti magángyűjteményből > A Miramare-kastély látképe, 1898

4. Schiffer jelzéssel

A Miramare-kastély látképe, 1898

akvarell, papír

240*290 mm

j.j.l.: Schiffer 898