975. Dudosits Jenő (Pándorfalva, 1900 - ?)
Fiatal lány képmása, 1923 körül
olaj, vászon
44,5*40 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 50. kép; Feltehetően kiállítva: Az Orsz. M. Kir. Képzőművészeti Főiskkola Növendékei Kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1923. március 18-25. (kat. 84. vagy 91.)