1035. Zukor (Czukor, Cukor) Milly (működött a 20. sz. elején)
Lányportré, 1928
olaj, vászon kartonra ragasztva
59*60 cm
j.b.l.: Milly Zukor 928
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 28. kép