264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Lányportré, 1928

1035. Zukor (Czukor, Cukor) Milly (működött a 20. sz. elején)

Lányportré, 1928

olaj, vászon kartonra ragasztva

59*60 cm

j.b.l.: Milly Zukor 928

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 28. kép