999. Haranglábi Nemes József (Nagyvárad, 1889 - Budapest, 1976)
Hegyvidéki táj, 1935 körül
olaj, vászon
46*55,5 cm
j.j.l.: J. de Nemes
Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon 91. Csoportkiállítás, Budapest, 1939. szeptember 24-október 8. (kat. 94., Hegyvidéki táj)