1071. Sárkány Jolán (Nagygut, 1907 - ?)
Önarckép palettával
olaj, vászon
86*62 cm
j.b.l.: Sárkány J.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 141. kép