264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Önarckép palettával

1071. Sárkány Jolán (Nagygut, 1907 - ?)

Önarckép palettával

olaj, vászon

86*62 cm

j.b.l.: Sárkány J.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 141. kép