264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Várrom

1041. Dezső Miklós (Pécs, 1890 - Nagyajta, 1955)

Várrom

olaj, karton

43*58 cm

j.j.l.: Dezső M.

sérült