264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kalapos férfi, 1952

1083. Gajdos T. jelzéssel

Kalapos férfi, 1952

olaj, vászon

80,5*60,5 cm

j.j.l.: Gajdos T. 52

keret nélkül