264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Gyümölcsök kosárban, 1935 körül

1128. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)

Gyümölcsök kosárban, 1935 körül

olaj, vászon

50*60 cm

j.b.l.: Schossberger K.; ho.: Két akt

Kiállítva: Ernst Múzeum Arisztokrata művészek a polgárosodó Magyarországon (1840-1940) 2001. jan. 1-febr. 11.; báró Schossberger Klára festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1936. április 4-20. (kat. 5. Gyümölcsöskosár); Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 147. kép