264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > A gőzmozdony, 1892

1175. Rapp Ferenc jelzéssel

A gőzmozdony, 1892

olaj, vászon

71,5*88 cm

j.b.l.: F. Rapp; h.o. felirat: Francz Rapp akd. Mler Batazek 11 XII 1892