217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tűpárna

1106. Tűpárna

Pest, 19. sz. első fele, 13-latos antik ezüst, Szentpéteri József mesterjegy és q évbetű, Marie Salamon gravírozással, áttört peremén "IN" monogrammal, bársony párnával,, (Kőszeghy: Nr. 394, 462, 504.)

Ntto: 102 g; h: 10 cm