Evőeszközkészlet, 6 személyes
1101. tétel
Art deco tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "M(?)" mesterjegy, hengerelt, csapott sarkú téglalap forma, gyöngysor díszítéssel
1102. tétel
Színházi látcső
osztrák, 1900 körül, sárgaréz, színes rekeszzománc díszítéssel, gyöngyház borítású fogantyúval
1103. tétel
Szelence
Rosenau, 19. sz. vége, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 800-ezrelékes ezüst, puttós díszítéssel
1104. tétel
Színházi táska
Pest, 1920 körül, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst láncszövet, szarvasbőr béléssel, kék üveg nyitógombokkal, apró sérüléssel
1105. tétel
Tűpárna
1106. tétel
Szelence
1107. tétel
Cigarettatárca
Pest(?), 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, ismeretlen "FB" mesterjegy, szecessziós motívummal, vörös almandin navett díszítéssel, 1 db kő hiány, kis sérüléssel
1108. tétel
Színházi táska
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Schleifer Antal mesterjegy, áttört fedlapon legyezős dáma motívummal, szarvasbőr bélés fém szerelékkel
1109. tétel
Cigarettatárca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 900-ezrelékes ezüst, ismeretlen mesterjegy, fedlapon udvarlási jelenettel, festett és vonalzománc díszítéssel
1110. tétel
Gyertyatartó
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Klein Henrik mesterjegy, gyűrűtagos szárral
1111. tétel
Keresztelő pohár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Eduard Türk(?) mesterjegy, gépi véset, madaras díszítéssel, üres monogrampajzzsal, kis sérüléssel
1112. tétel
Keresztelőérem
német, 19. sz. második fele, antik ezüst, érmén DETLER jelzéssel, filigrán keretben
1113. tétel
Kereszt medál
1114. tétel
Keresztelőérem
1115. tétel
Szelence
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, pesti Hivataljel, 900-ezrelékes ezüst, belül aranyozott, királykék zománccal, virágkosár díszítéssel, zománc javított
1116. tétel
Votív, 2 db
Ausztria, 19. sz. vége, préselt ezüst lemez, "Jézus Szíve" szimbólum
1117. tétel
Jaeger Le Coultre férfi karóra
Svájc, 1960 körül, 2005-utáni behozatali jellel, 18 k arany tok, jelzett, indexes és arab számos, kis másodperckörös számlap, tokszám: 400365A, működik, tok hátlapján kis sérüléssel
1118. tétel
Longines férfi karóra
Svájc, 20. sz. közepe, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, jelzett indexes számlap és tok: LONGINES CENTENAIRE 1867-1967, működik
1119. tétel
Zenith férfi karóra
Svájc, 1960 körül, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany tok, jelzett, indexes számlap naptármutatóval, tokszám: 18000, működik