217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Keresztelőérem

1115. Keresztelőérem

magyar, 19. sz. közepe, 13-latos antik ezüst, Heuffel András mesterjegy, hátlapon: Johan Wenhardt gebohr: den. 13. Jan. 1855 emlékfelirattal, Vajk megkeresztelése plakett "DF" jelzéssel, kis sérüléssel, kis sérüléssel

34,5 g; d: 11 cm