1105. Színházi táska
Pest, 1920 körül, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst láncszövet, szarvasbőr béléssel, kék üveg nyitógombokkal, apró sérüléssel
Btto.: 168 g; 16*17 cm