1118. Jaeger Le Coultre férfi karóra
Svájc, 1960 körül, 2005-utáni behozatali jellel, 18 k arany tok, jelzett, indexes és arab számos, kis másodperckörös számlap, tokszám: 400365A, működik, tok hátlapján kis sérüléssel
tok Btto: 33,8 g