217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1211]
Albarello
Itália, 1742, festett ónmázas fajansz, címerábrázolással, apró sérüléssel
801. tétel
Albarello
Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, címerábrázolással
802. tétel
Patikaedény
Itália, 16. sz. ónmázas fajansz, alján: "Taormina, Sicilia, 1905, Pekár Imre" felirattal, restaurált
803. tétel
Albarello
Itália, 16. sz., mázas fajansz, alján "Palermo, 1906, Pekár Imre" felirattal, mázhibás
804. tétel
Albarello
Itália, 1711, ónmázas fajansz, hajszálrepedéssel
805. tétel
Szirupos kanna
Savona, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, apró sérülésekkel
806. tétel
Albarello
Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz
807. tétel
Albarello
Itália, 18. sz. közepe, ónmázas fajansz, "GT" monogrammal és nemesi címerrel, kis sérülésekkel
808. tétel
Albarello
Itália, 18. sz. második fele, ónmázas, festett fajansz, mázhibás, hajszálrepedt
809. tétel
Albarello
Savona, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, sérült
810. tétel
Patikaedény
Spanyolország, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
811. tétel
Patikaedény
812. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, kis sérüléssel
813. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz
814. tétel
Albarello
Itália, 16. sz., ónmázas fajansz, alsó peremén: "Pitura Giacomo Failla" felirattal, alján "Taormina Sicilia 1905, Pekár Imre" felirattal, mázhibás, sérült
815. tétel
Dísztál
Itália, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "Dip. a mano Casetta G. Deruta" felirattal
816. tétel
Szirupos kancsó
Itália, 19. sz., ónmázas fajansz, kígyó formájú füllel, jelezve az alján
817. tétel
Ónfedeles kupa
német, 18. sz., ónmázas fajansz, ón billenőfedéllel és talpperemmel, fedelén: "AH" vésett monogrammal, sérült
818. tétel
Ónfedeles kupa
szász vagy német, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, talpon: "NH3" jelzéssel, ón szerelékkel, "1779 T. SIB." vésettel, repedt
819. tétel
Dísztál
Itália, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, Neptun ábrázolással
820. tétel
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1211]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS