Kávéskészlet, 4 db -os
1061. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "MS" mesterjegy, neorokokó fazonú nyelek, solingeni és jelzetlen acél pengékkel, össz.: 37 db, doboza utólagos
1062. tétel
Kávéskanna
Bécs, 1852, 13-latos antik ezüst, Josef Wieninger(?) mesterjegy, hólyagos test, faragott csont füllel, poncolt, virágdíszes tetőgombbal, kis sérülésekkel
1063. tétel
Kávéskanna
1064. tétel
Díszdoboz
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "Megyer és Hegedűs" mesterjegy, kalapált, hullámos fazon, négy pogácsa lábon, fa betéttel
1065. tétel
Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "PJ" mesterjegy, négy golyó lábon álló kerek, hullámbordás forma
1066. tétel
Fedeles bonbonier
Budapest, 1966-1999 közötti behozatali jellel, 925-ezrelékes ezüst, három lábon álló, préselt lemez, vésett, poncolt díszítéssel, apró sérüléssel
1067. tétel
Füles tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Schletter készítőjel, karéjos, ovális forma, gilosált díszítéssel és családi címerrel
1068. tétel
Tejes lábas
Párizs, 1840 körül, 950-ezrelékes antik ezüst, Pierre Quille(?) mesterjegy, négy lábon álló öblös test, neorokokó díszítéssel, fülén csiszolt csont rúddal
1069. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, szögletes forma, plasztikus rózsás szegélydísszel
1070. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
1071. tétel
Kézmosó garnitúra, 12 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "LM" mesterjegy, fémnyomott forma, bordázott gyűrűs peremmel, kis sérüléssel
1072. tétel
Kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Taub Jenő mesterjegy, RUBEL bélyegzővel, négy lábon álló ovális kosár, felülete foltos
1073. tétel
Gyertyatartó
Bécs, 1833, 13-latos antik ezüst, Franz Wallnöfer(?) mesterjegy, kerek talpon balluszteres szár, kivehető, kétkarú forma, stilizált virágos gyűrűkkel tagolva, apró sérüléssel
1074. tétel
Tejkiöntő
Bécs, 1840, 13-latos antik ezüst, Christian Sander senior mesterjegy, nyolc bordára tagolt test, ébenfa füllel, restaurált
1075. tétel
Kávés garnitúra
1076. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1077. tétel
Gyertyatartó pár
1078. tétel
Olaj-ecettartó
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, bécsi Hivataljellel, "AB" mesterjegy, áttört kosarakkal, színtelen, csiszolt üvegekkel, egy dugó pótolt, apró csorbulással
1079. tétel
Cukordoboz