1073. Kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, Taub Jenő mesterjegy, RUBEL bélyegzővel, négy lábon álló ovális kosár, felülete foltos
422 g; 28*19,5*5,7 cm