217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Tejkiöntő

1075. Tejkiöntő

Bécs, 1840, 13-latos antik ezüst, Christian Sander senior mesterjegy, nyolc bordára tagolt test, ébenfa füllel, restaurált

Btto: 417,5 g; m: 14,6 cm