217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1062. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "MS" mesterjegy, neorokokó fazonú nyelek, solingeni és jelzetlen acél pengékkel, össz.: 37 db, doboza utólagos

Ntto.:1901,4 g; h: 14,5-32 cm