1062. Evőeszközkészlet, 6 személyes
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800-ezrelékes ezüst, "MS" mesterjegy, neorokokó fazonú nyelek, solingeni és jelzetlen acél pengékkel, össz.: 37 db, doboza utólagos
Ntto.:1901,4 g; h: 14,5-32 cm